Σήμερα είναι μέλος της Αθηναϊκής Ορχήστρας πνευστών και του κουιντέτου Χάλκινων πνευστών ¨ΧΡΩΣΕΙΣ¨.Είναι καθηγητής στο Ωδείο Αθηνών, στο Ωδείο Κλασσικής και Σύγχρονης Μουσικής στο Μαρούσι και στο Κολέγιο St. Catherine’s British School.
![agathos dimitris](https://athenaeum.edu.gr/wp-content/uploads/2023/03/agathos-dimitrios.jpg)
Σήμερα είναι μέλος της Αθηναϊκής Ορχήστρας πνευστών και του κουιντέτου Χάλκινων πνευστών ¨ΧΡΩΣΕΙΣ¨.Είναι καθηγητής στο Ωδείο Αθηνών, στο Ωδείο Κλασσικής και Σύγχρονης Μουσικής στο Μαρούσι και στο Κολέγιο St. Catherine’s British School.
March 23, 2023