Πάνος Δήμας: Σεμινάριο Τεχνικής Τραγουδιού στο ωδείο Athenaeum

panos dimas odeio athenaeum

Σεμινάριο Τραγουδιού με τον Πάνο Δήμα στο Ωδείο Athenaeum.

Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Μαρτίου

Ο Επικεφαλής της Σχολής Σύγχρονου και Παραδοσιακού Τραγουδιού του Athenaeum Ωδείου, καταξιωμένος καθηγητής τραγουδιού, vocal coach σπουδαίων ερμηνευτών της σύγχρονης μουσικής σκηνής -και όχι μόνο- Πάνος Δήμας θα παραδώσει ένα περιεκτικό διήμερο σεμινάριο στο Ωδείο Athenaeum, 9 και 10 Μαρτίου 2024.

Το Σεμινάριο αυτό αφορά σε τραγουδιστές, ηθοποιούς και σπουδαστές που ενδιαφέρονται να εξελίξουν την τεχνική διάσταση της χρήσης της φωνής τους. Πρόκειται για ένα εργαστήρι φωνητικής που θα εστιάσει στην ορθή χρήση της φωνής, στην αναζήτηση των δυνατοτήτων του οργάνου της ανθρώπινης φώνησης και τεχνικές λεπτομέρειες που μπορούν να απελευθερώσουν τις τραγουδιστικές ικανότητες.

Πρόγραμμα:

Σάββατο 9/3/2024:

Προσέλευση: 10:30

Κυριακή 10/3/2024

Κόστος σεμιναρίου: 100 ευρώ

Καταξιωμένοι μαθητές του Πάνου: Μαρίνα Σάττι, Νεφέλη Φασούλη, Ελεωνόρα Ζουγανέλη, Αποστόλης Ψυχράμης, Εβελίνα Παπούλια, Μαριάννα Ζορμπά, Σταύρος Νιφοράτος και η λίστα δεν τελειώνει!

Κλικ εδώ για Testimonials Μαθητών του

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial